Drink Collibre® nesmí v kuchyni Andrey Verešové chybět

Andrea Verešová patří mezi nejznámější české modelky. Rodilá Slovenka nás prostřednictvím kamery pořadu Život ve hvězdách pozvala do své vily nedaleko Plzně, kde s manželem vychovává dvě děti. V luxusní čtyřpatrové vile nechybí domácí posilovna ani bazén. Andrea privátní wellness využívá denně, péče o vlastní figuru totiž přirozeně patří k její práci modelky. 

 

Collibre Veresova
Collibre Veresova

Andrea Verešová ovšem nespoléhá jen na bazén a posilovnu. Po cvičení je totiž potřeba také dbát na vlastní zdraví. Dvojnásobná maminka prozradila, že své děti naučila jíst denně zeleninu. Rodina si také potrpí na teplé a zdravé večeře. I přes správnou životosprávu je ale potřeba dodávat tělu potřebné látky. Jednou z nich jsou i proteiny. A tím nejdůležitějším z nich je kolagen. 

Třetina proteinů lidského těla je totiž tvořena právě kolagenem. Tato látka je nezbytná pro klouby, šlachy, vazy, chrupavky, ale také kosti a zuby. Kolagen, který se podílí i na správném fungování imunitního systému, ovšem po 25 roce života obvykle ztrácí svou regenerační schopnost. Proto je potřeba tělu v tomto ohledu vypomoct. Tím nejjednodušším způsobem, jak organismu doplnit nezbytný kolagen, je přípravek Collibre®, který obsahuje 10.000mg kolagenu se vstřebatelností 95% díky Hydrolýze 2000 Da. To ví také Andrea Verešová. 

Collibre Veresova