O nás

Značka Collibre si klade za cíl stát se kolagenovým nápojem číslo jedna na světě. Když se řekne kolagen, představíte si Collibre.

Jak Collibre vzniklo?

Tvůrcem jeho receptury je Dr. Jozef Zuraw. Vždycky miloval jízdu na kole. Také aktivně sportoval, hrál tenis, squash a fotbal. Před patnácti lety, když mu bylo něco po padesátce, jej ale tak rozbolela kolena, že už dále na kole jezdit nemohl. 

Jeho švýcarský obchodní partner, který mimo jiné distribuoval kolagen v prášku, mu tehdy doporučil užívat 10 g kolagenu denně, po dobu minimálně 3 měsíců. Dr. Zuraw užíval kolagen pravidelně. 6 měsíců. 

Kolo poté oprášil a jezdí na něm dál. Dnes je mu 68 let a vydává se na 40 km dlouhé cyklovýlety kolem jezera, které je nedaleko jeho domova. Za týden překoná na svém kole kolem 900 km.

Jak sám říká: “Když mi kamarád přinesl plechovku kolagenu v prášku a řekl, ať jej preventivně užívám, byl jsem mu za jeho skvělý nápad vděčný. Nebavilo mě ale myslet stále na to, že si musím odvážit 10 g a namíchat si je do nějakého nápoje, který měl navíc asi 300 ml.” 

A tak vznikl nápad připravit denní dávku kolagenu tak, aby byla přímo připravena k pití. Žádné vážení, měření ani míchání. Tak začal tříletý proces vývoje Collibre ve švýcarských laboratořích. 

 

Patentovaná receptura Collibre

Receptura Collibre je patentována u úřádu
EUROPEAN UNION INTELLECTUAL PROPERY OFFICE
No. 015953813

Výroba v Rakousku

Spojili jsme se s našimi kolegy v Rakousku, kde nyní na nejkvalitnější aseptické výrobní lince Collibre vyrábíme bez použití konzervantů.

Collibre je nyní k dispozici v Polsku, Estonsku, Litvě a České republice. Produkty budou brzy k dispozici také v USA, Německu, Nizozemí, Jižní Americe nebo Jižní Korei.

Pozitivní účinky a příjemné užívání kolagenového nápoje Collibre si nyní snadno ověříte i vy. 

Koupit Collibre

Zůstaňme v kontaktu

Až budeme mít nový produkt nebo zajímavost, rádi bychom Vás o tom informovali.
Nebojte, nespamujeme, na to nemáme čas ☺